Poslovi manikure

Svi vole vidjeti lijepo uređene nokte, bilo na nogama ili rukama. Danas se nokti prava remek djela i svaka žena ima svoju ''tetu za nokte''. Postani i ti jedna od njih! Oduvijek voliš lakirati nokte? Veseli te kupovanje novih lakova, rašpica i jedva čekaš da ih isprobaš? Tvoje veselje može ti donijeti i zaradu.

Nauči:

• građu kože i noktiju
  • različite vrste manikure/pedikure
  • prepoznati i tretirati promjene na koži i noktima

Uvjeti upisa: završena srednja škola, navršenih 18 godina

Zaposli se! Manikeri/pedikeri pružaju usluge njege kože stopala i prstiju te uređivanja noktiju na nogama i rukama u salonima ljepote, lječilištima, angažirani su u kazališnim, televizijskim i modnim ustanovama te različitim projektima, a najčešće ostvaraju vlastite obrte!

Nakon uspješno završenog programa dobivaš Uvjerenje o osposobljavanju za poslove manikure.

Trajanje: 160 sati (35 sati teorijske nastave + 25 sati vježbi + 100 sati praktične nastave)